10-6-VIII Про пониження ступеня та перейменування Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Киї

Дата публікації 30.3.2021 9:24:39

Про пониження ступеня та перейменування

Шапіївського навчально-виховного

комплексу «заклад загальної середньої

освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти»

Сквирської міської ради Київської області

Відповідно до статей 2,169,172,175-176,327 Цивільного кодексу України, статей 24, 78 Господарського кодексу України, статей 6,10,16-17, пунктів 29-30 частини першої статті 26, частини третьої статті 50, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11 прикінцевих та перехідний положень Закону України «Про освіту», статті 32 Закону України  «Про повну загальну середню освіту», Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Понизити ступінь Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області та змінити найменування Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області на Шапіївську початкову школу Сквирської міської ради Київської області з 01 серпня 2021 року, ідентифікаційний код юридичної особи 25303635.

2. Затвердити Статут Шапіївської початкової школи Сквирської міської ради Київської області в новій редакції  (додається).

3. Визнати, що Шапіївська початкова школа Сквирської міської ради Київської області є правонаступником Шапіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області.

4. Доручити директору Шапіївської початкової школи Сквирської міської ради Київської області зареєструвати відповідні зміни у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії.

Міський голова                                                              Валентина ЛЕВІЦЬКА

м.Сквира

24 березня 2021 року