(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№88-6-VІІ

 

викачати файл

Про продовження терміну оренди

земельної ділянки  несільськогосподарського

призначення  ФОП Андрійчуку О.М.

по вул. К.Маркса, біля № 53 в м.Сквира

 

Розглянувши заяву ФОП Андрійчука Олександра Михайловича про продовження терміну оренди земельної ділянки по вул. К.Маркса, біля № 53 у м. Сквира, для комерційного використання, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 124, Земельного Кодексу України, ст. 21 Закону України „Про оренду землі”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Продовжити термін оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення із забудованих земель загального користування Сквирської міської ради фізичній особі підприємцю Андрійчуку Олександру Михайловичу по вул. К.Маркса, біля № 53 у м.Сквира, площею 0,0050 га терміном на 5 років;
  2. Орендна плата вноситься в грошовій формі ФОП Андрійчуком  Олександром Михайловичем у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (13488,96 грн.), що складає одна тисяча шістсот вісімнадцять гривень 68 копійок (1618 гривень 68 копійок).
  3. Доручити міському голові укласти договір оренди земельної ділянки у відповідності до Типового договору оренди землі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 року №220.
  4. Фізичній особі – підприємцю у визначений законодавством термін подати договір оренди для проведення державної реєстрації.
  5. Фізичній особі – підприємцю провести благоустрій прилеглої території та утримувати її в належному санітарному стані, заключити договір з комунальним підприємством «Сквирське комунальне господарство» на вивіз твердих побутових відходів.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                              В.А. Скочко

 

м. Сквира

18 лютого  2016 року

№88-6-VІІ

 

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                             С.І.Палієнко

 

 

Секретар міської ради                                                   В.О.Бондар

 

 

Начальник відділу з питань

підприємництва, містобудування та

землекористування міської ради                                   Н.В.Іващенко

 

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: