(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№68-5-VІІ

 

Викачати файл

Про продовження терміну дії угоди

про порядок користування земельною

ділянкою на період виготовлення

документації ФОП Чорній Л.О.

 

         Розглянувши заяву ФОП Чорної Людмили Олексіївни про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою несільськогосподарського призначення в м.Сквира, по вул. Київська, б/н, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись ст.ст. 12, 93, 124, Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”. Законами України „Про землеустрій”, „Про оренду землі”, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Продовжити ФОП Чорній Людмилі Олексіївні термін дії угоди про порядок користування земельною ділянкою площею 0,0032 га для комерційного використання на період виготовлення документації для обслуговування торгівельного павільйону по вул. Київська, б/н в м.Сквира.
  2. Доручити міському голові укласти, за згодою сторін, Угоду про порядок оплати за користування земельною ділянкою на період виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  3. Встановити річну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки.
  4. Зобов’язати ФОП Чорну Л.О. провести благоустрій даної земельної ділянки та прилеглої території і підтримувати їх в належному санітарному стані.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А.Скочко

 

м. Сквира

28 січня 2016 року

№68-5-VІІ

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: