(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№67-5-VІІ

 

Викачати файл

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення в оренду земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

фізичній особі-підприємцю Королю Володимиру Валентиновичу

по вул. Ч.Площа, 24, кв. 3 у м.Сквира

 

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця Короля Володимира Валентиновича про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею до 80 кв. м. для комерційного використання по вул. Ч.Площа, 24, кв. 3 у м.Сквира, за рахунок забудованих земель, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 93, 123, 124, п.12 розділу Х „Перехідні положення” Земельного кодексу України Законами України „Про землеустрій”, „Про оренду землі”, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Королю Володимиру Валентиновичу площею 0,0080 га по вул. Ч.Площа, 24, кв. 3 у м.Сквира для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2.      Розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

  Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3.      ФОП Королю Володимиру Валентиновичу, розроблений, відповідно до чинних норм законодавства, проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення, подати на розгляд міської ради.

4.      Зобов'язати фізичну особу - підприємця Короля Володимира Валентиновича провести благоустрій даної земельної ділянки та прилеглої території і підтримувати їх в належному санітарному стані.

5.      Дане рішення не дає права на освоєння земельної ділянки до оформлення документів та їх державної реєстрації відповідно до ст.125, 126 Земельного кодексу України.

 

  1. Доручити міському голові укласти, за згодою сторін, Угоду про порядок оплати за користування земельною ділянкою на період виготовлення проекту землеустрою щодо надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  2. Встановити річну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

8.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

Міський голова                                                              В.А. Скочко

 

 

м. Сквира

28 січня 2016 року

№67-5-VІІ

 

 

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                               С.І.Палієнко

 

Секретар міської ради                                                     В.О.Бондар

 

Виконавець:

Начальник відділу з питань

підприємництва, містобудування та

землекористування міської ради                                     Н.В.Іващенко

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: