(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№55-5-VІІ

 

 

викачати файл

Про звільнення від сплати частини чистого прибутку до місцевого бюджету підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Сквира

 

Керуючись пунктом 9 частини 1 статті 69 Бюджетного кодексу України, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції (рекомендації) постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, з питань благоустрою, комунального господарства та охорони навколишнього середовища, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Звільнити від сплати частини чистого прибутку до місцевого бюджету підприємства, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Сквира з 01 січня 2016 року на 2016 рік.
  2. Вивільнені кошти направити на проведення капітальних та поточних ремонтів приміщень, впровадження заходів енергозбереження та зміцнення матеріально-технічної бази комунальних підприємств.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів, з питань благоустрою, комунального господарства та охорони навколишнього середовища та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

Міський голова                                                            В.А.Скочко

 

 

м. Сквира

28 січня 2016 року

№55-5-VІІ

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: