(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№44-2-VIІ

 

викачати файл

Про розроблення детального плану території

центральної частини міста Сквира

 

         На виконання вимог чинного містобудівного законодавства, з метою визначення розвитку та комплексного благоустрою центральної частини міста Сквира, відповідно до наявної містобудівної документації «Генеральний план. І етап. Містобудівне обґрунтування межі міста», розробленої в 2001 році інститутом «ДІПРОМІСТО», та генерального плану міста Сквира, затвердженого у 1983, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про основи містобудування», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, депутатів міської ради, Сквирська міська рада VІІ скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

1.     Відкласти проект рішення «Про розроблення детального плану території центральної частини міста Сквира», у зв’язку з пропозицією постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури розробити концепцію містобудівного розвитку перспективного плану центральної частини міста Сквира.

2.     Доручити виконавчому комітету Сквирської міської ради розробити концепцію містобудівного розвитку перспективного плану центральної частини міста Сквира, із залученням головного архітектора району і відповідних служб, та подати на розгляд сесії Сквирської міської ради.

3.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                            В.А.Скочко

 

м. Сквира

22 грудня 2015 року

№44-2-VIІ

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: