(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№43-2-VІІ

 

викачати файл

Про сплату авансового внеску та дозвіл

на продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

ФОП Кривенку Євгенію Володимировичу

по вул. Київська, 22 А, у м.Сквира

                                                      

У відповідності до ст.ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 2, 5 Закону України „Про оцінку земель”, постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2009 року №381 „Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності”, розглянувши заяву ФОП Кривенка Є.В. про дозвіл на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0223 га по вул. Київська, 22 А, у м.Сквира та додані до неї документи, враховуючи пропозиції комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Сплатити авансовий внесок в розмірі 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки та дозволити продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, з урахуванням містобудівного законодавства, площею 0,0223 га по вул. Київська, 22 А, у м.Сквира ФОП Кривенку Євгенію Володимировичу.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та      обслуговування будівель торгівлі.

  1. Доручити міському голові укласти від імені Сквирської міської ради договір про сплату авансового внеску з ФОП Кривенком Євгенієм Володимировичем.
  2. Сквирській міській раді замовити звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки у відповідності до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                          В.А.Скочко

 

м. Сквира

22 грудня 2015 року

№43-2-VІІ

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: