(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№40-2-VІІ

 

викачати файл

Про продовження терміну оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Скрипі В.І.

 

Розглянувши заяву ФОП Скрипи Василя Ілліча, про продовження терміну оренди земельної ділянки по вул. Ч.Площа, б/н у м. Сквира, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 124, Земельного Кодексу України, ст. 21 Закону України „Про оренду землі”, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Продовжити термін оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення із забудованих земель загального користування Сквирської міської ради ФОП Скрипі Василю Іллічу по вул. Ч.Площа, б/н у м.Сквира, площею 0,0057 га терміном на 10 років.

Цільове призначення земельної ділянки згідно КВЦПЗ (наказ Держкомзему України №548 від 23.07.2010 року): землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

  1. Орендна плата вноситься в грошовій формі ФОП Скрипою Василем Іллічем у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки.
  2. Доручити міському голові укласти договір оренди земельної ділянки у відповідності до Типового договору оренди землі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 року №220.
  3. Фізичній особі-підприємцю, у визначений законодавством термін, подати договір оренди для проведення державної реєстрації.
  4. Фізичній особі-підприємцю підтримувати благоустрій прилеглої території та утримувати її в належному санітарному стані, заключити договір з комунальним підприємством «Сквирське комунальне господарство» на вивіз твердих побутових відходів.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                         В.А. Скочко

 

м. Сквира

22 грудня 2015 року                                   

№40-2-VІІ                                   

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: