(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№341-16-VІІ

 
Дата публікації 18.4.2017 11:7:17
 

Про продовження угоди про порядок користування

земельною ділянкою несільськогосподарського призначення

ТОВ «Київоблпреса» по вул. Соборна, б/н

 

Розглянувши заяву ТОВ «Київоблпреса» про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою несільськогосподарського призначення в м. Сквира, по вул. Соборна, біля магазину «Кооператор» враховуючи пропозиції постійної комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись ст.ст. 12, 93, 124, Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”. Законами України „Про землеустрій”, „Про оренду землі”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Продовжити ТОВ «Київоблпреса» термін дії угоди про порядок користування земельною ділянкою площею 0,0024 га по вул. Соборна, біля магазину «Кооператор» для комерційного використання на період виготовлення документації для обслуговування торгівельного павільйону.
  2. Доручити міському голові укласти, за згодою сторін, Угоду про порядок оплати за користування земельною ділянкою на період виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  3. Встановити річну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «Київоблпреса» по вул. Леніна, біля магазину «Кооператор» (10666,8 грн.), що становить 1280,01 гривень (одна тисяча двісті вісімдесят гривень 01 коп.) на рік.
  4. Протягом одного року з дня прийняття даного рішення подати до міської ради проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на затвердження. У разі невиконання даної вимоги, угоду про порядок користування земельною ділянкою буде розірвано.
  5. Зобов’язати ТОВ «Киїоблпреса» провести благоустрій даної земельної ділянки та прилеглої території і підтримувати їх в належному санітарному стані.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

 

 

м. Сквира

11 квітня 2017 року

№341-16-VІІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: