(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№34-2-VIІ

 

викачати файл

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення

в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення

для спорудження електричної підстанції корпорації «Елтекс»

по вул. Київська, б/н в, у м.Сквира

 

Розглянувши клопотання директора корпорації «Елтекс» Бикова Я.М. про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,01 га для спорудження та обслуговування електричної підстанції, яка буде обслуговувати підприємство корпорації «Елтекс», а також житловий масив по вул. Київська, за адресою вул. Київська, б/н у м.Сквира, за рахунок земель,які знаходяться в постійному користуванні Сквирської центральної районної лікарні, враховуючи лист – погодження на вилучення даної земельної ділянки площею 0,01 га  головного лікаря Сквирської ЦРЛ Ковальчука В.М., від 10.11.2015 року, пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 93,140,142 Земельного кодексу України, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А:

Надати дозвіл корпорації «Елтекс» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,01 га для спорудження та обслуговування електричної підстанції по вул. Київська, б/н у м.Сквира.

 

Розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

Цільове призначення земельної ділянки згідно КВЦПЗ (наказ Держкомзему України №548 від 23.07.2010 року): землі промисловості, транспорту,зв’язку,енергетики, оборони та іншого призначення.

 

Корпорації «Елтекс», розроблений відповідно до чинних норм законодавства, проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення, подати на розгляд міської ради.

Зобов'язати корпорацію «Елтекс» підтримувати земельну ділянку та прилеглу територію в належному санітарному стані.

 

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                     В.А.Скочко

 

м. Сквира

22 грудня 2015 року

№34-2-VIІ

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: