(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№336-16-VIІ

 
Дата публікації 18.4.2017 10:59:5
 

Про дозвіл на розробку Сквирською міською радою

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

по вул. Червона, б/н м. Сквира

 

Керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Закон України «Про землеустрій», враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки несільськогосподарського призначення із земель житлової та громадської забудови в комунальну власність міської ради для подальшого надання земельної ділянки в оренду з цільовим призначенням - 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0050 га по вул. Червона,б/н в м. Сквира.
  2. Розробку технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.
  3. Замовником технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок несільськогосподарського призначення визначити - Сквирську міську раду, інвестором - набувачів права оренди.
  4. Відповідно до норм чинного законодавства, подати на розгляд сесії розроблену відповідною землевпорядною організацією технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для прийняття рішення про її затвердження та оформлення права комунальної власності на земельні ділянки.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

 

м. Сквира

11 квітня 2017 року

№336-16-VIІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: