(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№331-16-VІІ

 
Дата публікації 18.4.2017 15:55:57
 

Про звернення депутатів Сквирської міської ради до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, Голови Верховної Ради України А. Парубія, народних депутатів України, Київської обласної адміністрації та служби автомобільних доріг у Київській області щодо проведення ремонту мосту, що знаходиться на дорозі державного значення Р-32  Кременець - Біла-Церква – Ржищів по вул. Київська в м. Сквира, Київської області

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи зауваження та пропозиції постійних комісій, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Звернутися до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України В.Гройсмана, Голови Верховної Ради України А. Парубія, народних депутатів України, Київської обласної адміністрації та служби автомобільних доріг у Київській області щодо проведення ремонту мосту, що знаходиться на дорозі державного значення Р-32  Кременець - Біла-Церква – Ржищів по вул. Київська в м. Сквира, Київської області.
  2. Рішення надіслати Президенту України П. Порошенку, Прем’єр-міністру України В. Гройсману, Голові Верховної Ради України А. Парубію, народним депутатам України, Київській обласній адміністрації та службі автомобільних доріг у Київській області.

3.  Звернення опублікувати в районній газеті «Вісник Сквирщини», розмістити на офіційному сайті Сквирської міської ради та оприлюднити в інших засобах масової інформації.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря Сквирської міської ради Бондар В.О.

 

Міський голова                                                                В.А.Скочко

м. Сквира

11 квітня 2017 року

№331-16-VІІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: