(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№32-2-VІІ

 

Про продовження терміну оренди

земельної ділянки несільськогосподарського призначення

ФОП Перегудовій Л.Ф.

 

Розглянувши заяву ФОП Перегудової Людмили Федорівни, про продовження терміну оренди земельної ділянки по вул. Ч.Площа, б/н у м. Сквира, для комерційного використання, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 124, Земельного Кодексу України, ст. 21 Закону України „Про оренду землі”, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Продовжити термін оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення із забудованих земель загального користування Сквирської міської ради фізичній особі-підприємцю Перегудовій Людмилі Федорівні  по вул. Ч.Площа, б/н у м.Сквира, площею 0,0045 га терміном на 5 років.
  2. Орендна плата вноситься в грошовій формі ФОП Перегудовою Людмилою Федорівною у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки.
  3. Доручити міському голові укласти договір оренди земельної ділянки у відповідності до Типового договору оренди землі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 року №220.
  4. Фізичній особі – підприємцю у визначений законодавством термін подати договір оренди для проведення державної реєстрації.
  5. Фізичній особі – підприємцю провести благоустрій прилеглої території та утримувати її в належному санітарному стані, заключити договір з комунальним підприємством «Сквирське комунальне господарство» на вивіз твердих побутових відходів.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

Міський голова                                                         В.А. Скочко

 

м. Сквира

22 грудня 2015 року

№32-2-VІІ

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: