(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№198-10-VIІ

 

викачати файл

Про дозвіл ПП «Волдор» на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

в оренду земельної ділянки несільськогосподарського

призначення  по вул. Слобідська, 4а (вул.Щорса) у м.Сквира

 

Розглянувши клопотання директора ПП "Волдор" про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,065 га для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Слобідська, 4а (вул.Щорса), у м.Сквира, за рахунок земель запасу Сквирської міської ради, враховуючи пропозиції комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 20 Земельного кодексу України, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

Надати дозвіл ПП "Волдор" на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,065 га по вул. Слобідська, 4а (вул. Щорса), у м.Сквира для обслуговування нежитлової будівлі.

 

Розробку проекту відведення із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

 

ПП "Волдор" розроблений відповідно до чинних норм законодавства, проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення, подати на розгляд міської ради.

 

Зобов'язати ПП "Волдор" провести благоустрій цієї земельної ділянки та прилеглої території і підтримувати їх в належному санітарному стані.

 

Доручити міському голові укласти, за згодою сторін, Угоду про порядок оплати за користування земельною ділянкою на період виготовлення проекту землеустрою щодо надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

 

Встановити річну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

 

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

Міський голова                                                       В.А.Скочко

 

 

м. Сквира

12 липня 2016 року

№198-10-VIІ

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: