(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№159-8-VІІ

 

викачати файл

Про затвердження детального плану території

під будівництво групи одноквартирних житлових

будинків садибного типу між вулицями Ковельмана

та Самгородецькою (масив «Куликівка») в місті Сквира

 

Розглянувши Детальний план території земельної ділянки, розроблений ТОВ «Будпроект м.Сквира» в 2016 році та додані документи, враховуючи рекомендації містобудівної ради викладені у протоколі №3 від 27.04.2016р., керуючись державними будівельними нормами 360-92* «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пунктом 34 частини 1 статті 26, частини 2 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи проведені у відповідності до вимог чинного законодавства громадські слухання, беручи до уваги пропозиції постійних депутатських комісій, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити детальний план території земельної ділянки під будівництво групи одноквартирних житлових будинків садибного типу між вулицями Ковельмана та Самгородецька (масив «Куликівка») у місті Сквира Київської області, розроблений ТОВ «Будпроект м.Сквира» в 2016 році, з урахуванням рекомендацій містобудівної ради.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

м. Сквира

28 квітня 2016 року

№159-8-VІІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: