(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№157-8-VІІ

 

викачати файл

Про надання в оренду земельної ділянки  

несільськогосподарського призначення  

ФОП Філозопу Анатолію Славовичу

по вул. Червона Площа, б/н в м.Сквира

 

Розглянувши заяву ФОП Філозопа Анатолія Славовича  про надання в оренду земельної ділянки по вул. Червона Площа, б/н у м. Сквира, для комерційного використання, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 124, Земельного Кодексу України, ст. 21 Закону України „Про оренду землі”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати в оренду земельну ділянку несільськогосподарського призначення із забудованих земель загального користування Сквирської міської ради фізичній особі підприємцю Філозопу Анатолію Славовичу  по вул. Червона Площа, б/н у м.Сквира, площею 0,0066 га терміном на 5 років.

2.     Орендна плата вноситься в грошовій формі ФОП Філозопом Анатолієм Славовичем  у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Орендна плата повинна вноситися в рівних долях щомісячно, не пізніше 10 числа, на розрахунковий рахунок Сквирської міської ради.

  1. Доручити міському голові укласти договір оренди земельної ділянки у відповідності до Типового договору оренди землі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 року №220.
  2. Фізичній особі – підприємцю у визначений законодавством термін подати договір оренди для проведення державної реєстрації.
  3. Фізичній особі – підприємцю провести благоустрій прилеглої території та утримувати її в належному санітарному стані, заключити договір з комунальним підприємством «Сквирське комунальне господарство» на вивіз твердих побутових відходів.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

Міський голова                                                              В.А. Скочко

 

 

м. Сквира

28 квітня  2016 року

№157-8-VІІ

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: