(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№150-8-VIІ

 

викачати файл

Про розроблення детального плану території

для розміщення газової автомобільної заправки

орієнтовною площею 0,04 га по вул. Р.Люксембург

біля ветеринарної станції в м.Сквира

 

         Розглянувши заяву ТОВ «Олвія» в особі директора Гуменюка Руслана Миколайовича, щодо надання дозволу на розробку детального плану території із забудованих земель Сквирської міської ради орієнтовною площею 0,04 га по вул. Р.Люксембург біля ветеринарної станції в м.Сквира, для розміщення газової автомобільної заправки, відповідно до наявної містобудівної документації „Генеральний план. І етап. Містобудівне обґрунтування межі міста”, розробленої в 2001 році інститутом „ДІПРОМІСТО”, та генерального плану міста Сквира, затвердженого у 1983, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.     Розробити детальний план території із забудованих земель Сквирської міської ради орієнтовною площею 0,04 га по вул. Р.Люксембург біля ветеринарної станції в м.Сквира, для розміщення газової автомобільної заправки через проектну організацію, що має відповідну ліцензію.

2.     Замовником детального плану визначити Сквирську міську раду.

3.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

Міський голова                                                            В.А.Скочко

м. Сквира

28 квітня 2016 року

№150-8-VIІ

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: