(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№148-8-VІІ

 

викачати файл

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в оренду

ФОП Шевченку Сергію Володимировичу

по вул. Залізнична, б/н, у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Межувальник»

 

Розглянувши виготовлений ТОВ «Межувальник» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, несільськогосподарського призначення, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ФОП Шевченку Сергію Володимировичу по вул. Залізнична, б/н, у м. Сквира, враховуючи позитивні висновки сектору містобудування та архітектури Сквирської РДА від 01.02.2016 року, відділу Держгеокадастру у Сквирському районі від 21.03.2016 року та пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про землеустрій”, Законом України „Про оренду землі”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.       Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФОП Шевченку Сергію Володимировичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Залізнична, б/н, у м. Сквира площею 0,0060 га. Кадастровий номер: 3224010100:01:042:0023.

 

2.  Надати в оренду земельну ділянку ФОП Шевченку Сергію Володимировичу по вул. Залізнична, б/н, у м. Сквира для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0060 га терміном на 5 років.

 

3.  Встановити річну орендну плату за орендовану земельну ділянку в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Орендна плата повинна вноситися в рівних долях щомісячно, не пізніше 10 числа, на розрахунковий рахунок Сквирської міської ради.

 

4.  Доручити міському голові укласти договір оренди земельної ділянки у відповідності до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 року №220.

 

5.  Орендарю земельної ділянки здійснити державну реєстрацію договору оренди земельної ділянки в установленому чинним законодавством порядку.

 

6.  Відділу Держгеокадастру в Сквирському районі внести необхідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

Міський голова                                                                  В.А. Скочко

 

м. Сквира

28 квітня 2016 року

№148-8-VІІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: