(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№145-8-VІІ

 

викачати з файла

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою

щодо відведення в оренду земельних ділянок

громадянам м. Сквира

 

Розглянувши заяви громадян, які є власниками житлових будинків у м. Сквира, матеріали земельно-кадастрової документації, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 40, 93, 124 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Надати громадянам дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у м.Сквира, за рахунок земель житлової та громадської забудови, згідно додатку №1.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

  1. Відповідно до норм чинного законодавства подати на розгляд сесії, розроблений відповідною землевпорядною організацією проект землеустрою для прийняття рішення про його затвердження та надання у власність земельних ділянок громадянам.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

Міський голова                                                          В.А. Скочко

 

м. Сквира

28 квітня 2016 року

№145-8-VІІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: