(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№133-7-VIІ

 

викачати файл

Про розроблення  комплексної схеми

розміщення ТС на землях запасу

міської ради на розі вул. Р.Люксембург

та пров. Якушкіна в м.Сквира

 

З метою створення належних умов для розвитку малого та середнього бізнесу,  поповнення місцевого бюджету, створення нових робочих місць та упорядкування надання послуг і здійснення торгівельної діяльності в тимчасових спорудах для провадження підприємницької діяльності (торгівельних павільйонах і кіосках), в т.ч. розміщених з порушенням вимог чинного містобудівного законодавства,  на площі громадських зібрань, і які підлягають демонтажу, враховуючи рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 23.02.2016 № 68/08, № 66/08, № 67/08, враховуючи наявність вільних на даний час від використання земель запасу міської ради житлової і громадської  забудови площею 0,50га, на розі пров. Якушкіна та вул.Р. Люксембург в м. Сквира, керуючись Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності»» «Про основи містобудування», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затвердженим Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 21.10.2011р. №244, сесія міської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Розробити в установленому порядку комплексну схему розміщення ТС на землях запасу міської ради площею 0,50 га на розі пров. Якушкіна та вул. Р.Люксембург в м.Сквира (далі Схему).
  2. Замовником Схеми виступає КП «Сквирське комунальне господарство».
  3. Схему розробити через проектну організацію, яка має відповідну ліцензію (сертифікат).
  4. Встановити, що термін розміщення ТС обмежений і повинен бути  ув’язаний із основним функціональним призначенням  даної земельної ділянки згідно генплану міста -  до її затребування під будівництво об’єктів багатоповерхової житлової і громадської забудови При розроблені Схеми передбачити необхідний благоустрій даної земельної ділянки та прилеглої території, в т.ч. узгоджене із ДАІ місце розміщення тимчасових зупинок автотранспорту біля даних ТС.
  5. Розроблену та погоджену відповідними службами району Схему представити  виконкому  міської ради  для її розгляду і затвердження.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

Міський голова                                                     В.А.Скочко

 

 

м. Сквира

31 березня 2016 року

№133-7-VIІ

 

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                               С.І.Палієнко

 

Секретар міської ради                                                     В.О.Бондар

Виконавець

Завідуюча сектору містобудування та архітектури

Сквирської РДА                                                               О.Я.Гаврилюк

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: