Дата публікації 24.2.2020 14:18:54

РІШЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року №2067, Положенням про розміщення зовнішньої реклами в м. Сквира, затвердженим рішенням Сквирської міської ради від 14.07.2015 №1483-65-VI, враховуючи рішення сесії Сквирської міської ради від 19 грудня 2018 року № 849-36-VІІ «Про реорганізацію Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» шляхом виділу», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань благоустрою комунального господарства та охорони навколишнього середовища, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до рішення сесії Сквирської міської ради від 11 квітня 2019 року №929-39–VІІ «Про взяття на баланс Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» біл-бордів (рекламних щитів)», виклавши п.1 в такій редакції:

«1. Доручити директору комунального підприємства «Сквираблагоустрій» взяти на баланс 4 (чотири) біл-борди (рекламні щити), які розташовані на території м. Сквира за адресами: вул. Київська, 5, вул. Ш. Алейхема, 16 та вул. Соборна №29 – 2 шт.».

1. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Сквирської міської ради та у районній газеті «Вісник Сквирщини».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Палієнка С.І.

Секретар міської ради                                            Вероніка БОНДАР

м. Сквира

18 лютого 2020 року

1245-51VІІ