(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№100-6-VIІ

 

викачати файл

Про внесення змін до рішення сесії №76-5-VII від 28 січня 2016 року «Про передачу закритого трансформаторного пункту 444,

що знаходиться: у м.Сквира по вул.Шевченка, на території КНС – 2а, закритого трансформаторного пункту 409, що знаходиться:

у м.Сквира по вул.Залізнична, на території водонапірної станції 2,

закритого трансформаторного пункту 445 та 446,

що знаходяться по вул. Пустоварівська на території

очисних споруд, закритого трансформаторного пункту 254,

який обслуговує свердловини №3, №4, №5, №6,

з обладнанням на баланс Сквирського районного підрозділу

ПАТ «Київобленерго»

 

Враховуючи зауваження та рекомендації ПАТ «Київобленерго» щодо передачі закритих трансформаторних пунктів, з обладнанням на баланс Сквирського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» для кваліфікованого технічного обслуговування, утримання в технічно-справному стані об’єктів підвищеної небезпеки – електричних мереж, пропозиції (рекомендації) постійної депутатської комісії з питань благоустрою, комунального господарства та охорони навколишнього середовища, відповідно до Положення про порядок прийомки (передачі) на баланс підприємств Міненерго України ліній електропередачі та трансформаторних підстанцій, затвердженого наказом Міністерства енергетики та електрифікації України від 22.09.1993р., Закону України «Про електроенергетику», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Внести зміни до рішення сесії №76-5-VII від 28 січня 2016 року «Про передачу закритого трансформаторного пункту 444, що знаходиться: у м.Сквира по вул.Шевченка, на території КНС – 2а, закритого трансформаторного пункту 409, що знаходиться: у м.Сквира по вул.Залізнична, на території водонапірної станції 2, закритого трансформаторного пункту 445 та 446, що знаходяться по вул. Пустоварівська на території очисних споруд, закритого трансформаторного пункту 254, який обслуговує свердловини №3, №4, №5, №6, з обладнанням на баланс Сквирського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго», виклавши його у новій редакції, а саме:

«1. Передати закритий трансформаторний пункт 444, що знаходиться: у м.Сквира по вул.Шевченка, на території КНС – 2а, та закритий трансформаторний пункт 409, що знаходиться: у м.Сквира по вул.Залізнична, на території водонапірної станції 2, з обладнанням на баланс Сквирського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго».

  1. Рекомендувати Сквирському районному підрозділу ПАТ «Київобленерго» прийняти на баланс вище зазначені об’єкти та забезпечити їх необхідну технічну реконструкцію та належне утримання, планово-профілактичне обслуговування у відповідності до вимог чинного законодавства України.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Палієнка С.І. та начальника комунального підприємства Шварцбурда Ю.Д.»

 

 

Міський голова                                                             В.А.Скочко

 

 

м. Сквира

18 лютого 2016 року

№100-6-VIІ

 

 

 

 

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                             С.І.Палієнко

 

 

 

Секретар міської ради                                                   В.О.Бондар

 

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: