«Живи та працюй в Україні легально!» – інформаційний захід для Сквирян

Дата публікації 23.9.2021 10:55:50

«Живи та працюй в Україні легально!» – інформаційний захід для Сквирян

Під таким гаслом  Сквирська районна філія Київського обласного центру зайнятості спільно із Сквирською міською радою провели захід у рамках інформаційної семінару із загальних питань зайнятості. У заході взяли участь директорка філії Світлана Кривуша та головний спеціаліст-інспектор з праці відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення  Сквирської міської ради -  Ярослав Поспєлов, безробітні та зайняті мешканці громади.

«Метою заходу є інформування якомога більшої чисельності осіб працездатного віку щодо можливостей та переваг офіційного працевлаштування в Україні, збільшення кількості зареєстрованих вакансій, їх укомплектування та привернення уваги широкого кола громадськості до проблеми трудової міграції українців, в тому числі нелегальної, шляхом проведення заходів із залученням зацікавлених сторін соціального діалогу», – зазначила директорка філії Світлана Кривуша.

Учасникам заходу розповіли про ризики нелегальної трудової міграції за кордон, використання найманої праці без оформлення трудових відносин в межах України, недоліки заробітної плати в «конверті», прояви можливого шахрайства при працевлаштуванні на роботу, правильність заключення трудових договорів та угод цивільно-правового характеру.