Засідання Номінаційного комітету

Дата публікації 12.11.2021 15:28:12

Порядок денний передбачав розгляд та затвердження проєктів, які допускаються чи недопускаються до голосування та затвердження бланку бюлетеня для голосування за проєкти.
Наталія Згардівська, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Сквирської міської ради, голова номінаційного комітету, звернула увагу членів комітету, що відповідно до Положення про Громадський бюджет за рахунок коштів громадського бюджету фінансуються проєкти жителів громади, реалізація яких можлива впродовж одного бюджетного року. В разі реалізації проєкту передбачається використання земельної ділянки, приміщення чи об’єкту, вони повинні належати до комунальної власності та відповідати умовам, зазначеним у п.4.1. Положення.
Комісія розглянула громадські проєкти, які були допущенні до голосування, а саме:
малі проєкти
1. Ігровий майданчик для дітей;
2. Зручно та екологічно;
великі проєкти:
1. Ігровий майданчик для дітей;
2. Світло безпеки.

Шановні мешканці Сквирської міської територіальної громади, запрошуємо вас до голосування за громадські проєкти. З деталями ви зможете ознайомитися за посиланням https://budget.e-dem.ua/3224010100.