Відбувся вебінар для вчителів початкових класів

Дата публікації 16.2.2022 12:49:19

Відбувся вебінар для вчителів початкових класів

15 лютого 2022 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся вебінар для вчителів початкових класів на тему «Діяльнісний підхід в інтегрованому навчанні».

Експертами заходу були вчителі початкових класів Сквирського академічного ліцею №2 Тамара Вадимівна Григорьєва та Жанна Миколаївна Приходько.

Педагоги поділилися досвідом застосування діяльнісного методу навчання молодших школярів. За цим методом школярі набувають компетентностей навчаючись активно – тобто частіше щось роблять замість того, щоб просто сидіти за партами і слухати вчителя. Діти вивчають математику, мову, знайомляться з довкіллям на інтегрованих курсах, а навчальний процес стає для них цікавішим, приносить радість.

Консультант ЦПРПП Корбут Людмила Анатоліївна зосередила увагу учасників вебінару на вимогах Стандарту початкової освіти: нова українська школа вимагає діяльнісного підходу та інтеграції предметів.