Відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

Дата публікації 3.12.2021 8:46:43

01 грудня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Сквирської міської ради Київської області.

Комісією було розглянуто подані документи на посаду директора Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської міської ради Київської області.

За результатами засідання комісії було вирішено допустити до участі у конкурсі на посаду директора Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської міської ради Київської області Сича Василя Михайловича.