Відбулося засідання 19 чергової сесії Сквирської міської ради

Дата публікації 22.2.2022 16:25:20

Відбулося засідання 19 чергової сесії Сквирської міської ради. Міська голова  проінформувала про формування підрозділів Територіальної оборони та підготовку  укриттів на випадок надзвичайних ситуацій.

Депутати розглянули та підтримали звіти про виконання бюджету та програми соціально-економічного розвитку у 2021 р.

Підтримали внесення змін  до бюджету на 2022 р, яким передбачено: - кошти для облаштування мультимедійного майданчику в Сквирському академічному ліцеї №2; - кошти на програму цивільного захисту; - кошти на програму патріотичного виховання; - кошти на програму розвитку та збереження зелених насаджень.

Розглянуто земельні питання.

Порядок денний та рішення із розглянутих питань – на офіційному сайті Сквирської міської ради.