Відбулися урочистості до Дня Вчителя в Сквирській міській територіальній громаді

Дата публікації 1.10.2021 15:30:25

Сьогодні в міському будинку культури Сквирської міської територіальної громади відбулися урочисті заходи до Дня Вчителя.

На заході були присутні працівники загальних середніх закладів освіти, дошкільної освіти та гості.

Подяки Київської обласної ради отримали:

1. КАЗМІРЧУК Тетяна Миколаївна, директор Буківського навчально-виховного комплексу “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти” Сквирської міської ради;

2. ШТУНДЕР Юлія Іванівна, заступник

завідувача Рудянської філії Шамраївського навчально-виховного комплексу “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти” Сквирської міської ради.

Диплом лауреата премії Сквирської міської ради в галузі освіти “Поклик серця” отримали:

1. Гудзенко Наталія Василівна – вчитель біології Сквирського академічного ліцею

2. Козлова Ольга Леонідівна – вчитель історії Сквирського академічного ліцею

3. Чебан Альона Дмитрівна – вчитель музичного мистецтва Сквирського академічного ліцею

4. Муштрук Наталія Григорівна – вчитель історії, заступник директора з навчальної роботи Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»

5. Мельник Олена Василівна – вчитель математики Сквирського академічного ліцею №2

6. Коломієць Віктор Петрович – вчитель фізичної культури Горобіївського НВК

7. Ярошенко Надія Григорівна – вчитель початкових класів Шамраївського НВК

8. Волкотруб Галина Леонідівна – директор Пустоварівського НВК

9. Твардовська Юлія Броніславівна – учитель Сквирського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 — ЗДО»

10. Бойко Алла Михайлівна – учитель історії Сквирського ЗЗСО №3 ім.П.Тисьменецького

Актори Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К.Саксаганського подарували всім присутнім чудовий настрій своєю святковою програмою.