Установче засідання Координаційної ради учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та волонтерів при виконкомі Сквирської міської ради

Дата публікації 23.7.2021 15:59:57

Сьогодні відбулося установче засідання Координаційної ради учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та волонтерів при виконкомі Сквирської міської ради. Порядок денний передбачав обрання керівного складу Координаційної ради та формування порядку денного на наступного засідання.

Головою Координаційної ради учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та волонтерів при виконкомі Сквирської міської ради було обрано РЕДЮК Олену, голова ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини». заступником - СЛАВІНСЬКУ Оксану, представник ГО «Надійний тил», секретарем - голова ГО «Надійний тил».