Співробітники Сквирського РС 23 грудня провели профілактичний рейд на зледенілих водоймах

Дата публікації 23.12.2016 16:0:44

Співробітники Сквирського РС  23 грудня провели профілактичний рейд на зледенілих водоймах. Рятувальники нагадали громадянам правила безпечної поведінки на льоду та  роз’яснили правила надання допомоги потерпілому на льоду.

Також, щоб люди завжди пам’ятали про правила безпечної поведінки на льоду, виконання яких допоможе зберегти здоров’я, чи навіть життя, рятувальники вручали громадянам тематичні листівки.

Співробітники Служби порятунку «101» готові надати допомогу людям, які опиняться в небезпеці, але нагадують, що життя і здоров’я громадян залежить, у першу чергу, від їхньої уважності та обережності.

Сквирський РС ГУ ДСНС