Дата публікації 21.9.2021 14:3:16

Сквирський заклад дошкільної освіти (ясла-садок ) комбінованого типу №2 «Малятко» Сквирської міської ради Київської області розташований у мальовничому куточку нашого міста по вулиці М.Рильського, 39/39-а.

У закладі функціонує 9 груп: 2 групи раннього віку і 7 дошкільних.

Для виховання та навчання дошкільнят у садочку створено належні умови: групові кімнати облаштовані сучасними меблями, створено осередки для організації ігрової діяльності вихованців.

Освітній процес здійснюється з використанням сучасного дидактичного матеріалу та обладнання.

З дітками працюють справжні професіонали своєї справи, які формують у них позитивне світосприйняття, любов і повагу до членів родини, до рідної України, розвивають творчі здібності і таланти, дарують радісні посмішки та виховують впевнену у собі особистість.

Працівники ЗДО постійно дбають про імідж нашого дитячого садка, вкладають у вихованців часточку своєї душі і любові.