Шановні військовослужбовці, воїни, дорогі захисники-ветерани, волонтери!

Дата публікації 5.12.2021 9:18:2

5 грудня - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

6 грудня - ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці, воїни, дорогі захисники-ветерани, волонтери!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України та Міжнародним днем волонтера!

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для вас - не просто професія, це – найвища честь, покликання. Нині повинні подякувати кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої держави за те, що в цивільному житті маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовуватися. Запорука нашої свободи й незалежності - міцне та боєздатне військо, ваші хоробрість, сила, витримка, стійкість, безмежна любов до Батьківщини. Це свято - данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули за Україну.

Вшановуємо волонтерів - людей з добрими і чуйними серцями, внесок яких у захист України - неоціненний. Ви - приклад патріотизму та відданості!

Бажаю усім вам, шановні, Господнього захисту, здоровя та вселюдської поваги!

Зі святами! Слава Україні!

Валентина ЛЕВІЦЬКА, Сквирська міська голова.