Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати!

Дата публікації 7.12.2021 8:34:27

Шановні працівники, ветерани  органів місцевого самоврядування,  депутати!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ, органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення, тому  ваш багатий життєвий та професійний досвід, любов та повага до людей, відповідальність та порядність є гідним внеском у справі становлення народовладдя.

Бажаю від щирого серця міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку Сквирської громади, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

З повагою, Сквирський міський голова Валентина ЛЕВІЦЬКА