Шановні працівники бібліотек!

Дата публікації 30.09.2021 16:05:25

Шановні працівники бібліотек!

Від усієї душі вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек! У всі часи ви гідно виконуєте свою місію - зберігаєте знання та культурну спадщину для наступних поколінь.

Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

Зараз, під час приходу в бібліотеки комп'ютерів і мережевих корпоративних технологій, у вас з'явилися зовсім нові можливості для роботи з читачами і для співпраці з вашими колегами.

Висловлюю вам вдячність за багатогранну благородну діяльність, бажаю вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів та звершень, у вашій благородній просвітницькій справі.

Сквирський міський голова                                       Валентина ЛЕВІЦЬКА