(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЙД «УРОК»

Дата публікації 9.9.2021 10:5:42
 

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЙД «УРОК»

 

Відповідно до статті 53 Конституції України, Закону України «Про освіту» на території Сквирської міської громади розпочинається профілактичний захід «Урок», який триватиме протягом вересня – жовтня цього року. Метою заходу є надання дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги із підготовки до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі.

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що, відповідно до чинного законодавства, обов’язки по забезпеченню належних умов щодо навчання та виховання дітей покладено на Вас. Згідно зі ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей.

Шановні мешканці громади!

У разі виявлення дітей, які не приступили до навчання, або дітей, які залишилися без батьківського піклування, просимо інформувати службу у справах дітей та сім’ї міської ради  за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, або за телефоном: (04568) 5-36-05.

P.s. Якщо Ви бажаєте долучитися до допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, канцтоварами та шкільним приладдям, звертайтеся до КУ Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг» за адресою: м. Сквира, вул. Київська, 12, або за телефоном: (04568)5-14-71.

 

 
 
НАПИСАТИ НАМ
(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
НАПИСАТИ
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: