Рятувальники провели рейд з метою попередження пожеж у приватному житловому секторі і загибелі на них людей

Дата публікації 18.1.2022 13:4:57

З метою попередження пожеж у приватному житловому секторі і загибелі на них людей 18 січня рятувальники Білоцерківського районного управління, спільно з представниками Відділу поліції №1 Білоцерківського районного управління поліції провели пожежно-профілактичний рейд житлового сектору в сімʼях які опинилися в складних життєвих обставинах міста Сквира Сквирської міської громади.

Рятувальник наголосили про правила безпеки у побуті, дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, про безпеку на воді. Також було наголошено, щоб користувачі опалення виявляли особливу пильність і обережність при використанні обігрівачів, пічного, газового й електричного обладнання та устаткування.

Ретельно дотримувались правил пожежної безпеки.

По завершенню розмови усім співрозмовникам були вручені інформаційні листівки з основними правилами та нагадування номеру Служби порятунку «101».