(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС провели педагогічні збори

Дата публікації 12.1.2022 13:11:46
 

Рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно із адміністрацією Сквирського дитячого будинку «Надія» та Сквирського закладу дошкільної освіти «Світанок» провели педагогічні збори під час яких вкотре довели до вихователів сумну статистику збільшення пожеж в Україні та на Київщині. Поряд з цим наголошено на небезпеку яка чатує на дітей у приватних домівках та на вулиці, а саме: небезпеку газових та електроприладів, систем пічного опалення, перебування на кризі, пустощі з вогнем та інших небезпек характерних для осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду. Зважаючи на триваючі Різдвяні свята, роз’яснено алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів, а також використання піротехнічної продукції їхніми дітьми.

Зважаючи на карантинні обмеження щодо відвідування навчальних закладів, збори батьків проводяться дистанційно за допомогою відеозвязку, тому фахівці ДСНС наголосили вчителям доведення  основних правил додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту до батьків на online-зборах.

Семе через обізнаність батьків та правильне виховання, наші дітки набудуть певних знань, як не спровокувати виникнення надзвичайних ситуацій та реагувати в залежності від виду небезпеки.

По завершенні працівники ДСНС поширили через інтернет-ресурси інформаційні матеріали з питань пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: