Рятувальники ДСНС проводять бесіди з дітлахами

Дата публікації 21.2.2022 8:42:36

Рятувальники ДСНС проводять бесіди з дітлахами

18 лютого рамках проведення всеукраїнської акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» представники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС завітали до вихованців закладу дошкільної освіти  Шапіївського НВК Сквирської міської ради та розповіли про порядок дій під час евакуації, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних електроспоживачів. Дітям нагадали телефонии екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки. Також дітлахи були в захваті від розповіді про пожежні автомобілі та пожежників.

В кінці заходу кожен, збагатившись необхідними знаннями, мав змогу одягти захисну каску рятувальника та зробити фото на згадку.