Реєстрація кандидатур на участь у Номінаційному комітеті проєкту Громадський бюджет

Дата публікації 7.9.2021 14:36:19

Оголошення!

На виконання  вимог Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади (далі -Положення),  затвердженого рішенням сесії Сквирської міської ради №14-8-VIII  від 08 червня 2021 року, з метою формування Номінаційного комітету  - колегіального консультативного органу  для координації організації виконання громадського бюджету   та на виконання вимог п.3  Положення , Сквирська міська рада оголошує прийом заяв  членів громадських організацій  для участі в роботі Номінаційного комітету.

Заяви приймаються впродовж семи днів з дня розміщення на сайті Сквирської міської ради даного оголошення.

Форма  заяви розміщена за посиланням: https://forms.gle/W7kLEjabs9VdaKzV7

До заяви додається   резюме довільної форми  та згода на обробку персональних даних.