Проведення кампанії з вакцинації населення Сквирської міської териріальної громади

Дата публікації 22.7.2021 15:3:32

Відбулася нарада з медичними працівниками та старостами Сквирської міської ради, на якій розглядалося питання протидії поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2 на території Сквирської міської територіальної громади та організації і проведення кампанії вакцинації. Як зазначила заступник міського голови Валентина Бачинська, залучення до вакцинації максимального числа осіб дозволить сформувати загальний імунітет до цього захворювання. Держава забезпечила кожного з нас безкоштовними вакцинами, тепер кожен має змогу отримати щеплення. Це можна зробити, звернувшись до свого сімейного лікаря або ж у пункти вакцинації та центр вакцинації, який знаходиться за адресою: м. Сквира, вул. Київська, буд. 12. Станом на 23.07.2021 р на території Сквирської міської територіальної громади провакциновано 6 026 жителів громади.