(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності стосовно проведення оцінки нерухомого майна Дата проведення конкурсу: 03.07.2017 року о 15.00 год., за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28 - Сквирська міська рада

Дата публікації 6.6.2017 9:36:25
 

Сквирська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності стосовно проведення оцінки нерухомого майна, розташованого за адресою: м. Сквира, вул. Соборна, 24(бувший музей), на конкурентних засадах.

1.Дата проведення конкурсу: 03.07.2017 року о 15.00 год., за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28 - Сквирська міська рада.

2. Характеристика об’єкта: Нежитлова будівля – історико - краєзнавчий музей Сквирського району Київської області. Являє собою одноповерхову споруду з підвалом. Рік забудови -1896 р. Загальна площа 260,70 м2, з них: по І  поверху - 141,9 кв.м., підвал – 118,80 кв.м., належить на правах комунальної власності.

Робота конкурсної комісії проводиться за адресою: Київська обл., м. Сквира, вул. Богачевського 28.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 04568 5-13-99 та на офіційному веб-сайті міської ради http://skvira-rada.gov.ua. 

Виконавчий комітет

Сквирської міської ради

 

«Сквирська міська рада оголошує конкурс по вибору суб’єкта оціночної діяльності, які будуть залученні для проведення незалежної експертної оцінки нерухомого майна, розташованого за адресою: м. Сквира, вул. Соборна, 24(бувший музей)»

 

1. Відомості про нерухоме майно: нежитлове приміщення загальною площею 260,7 кв.м.  розташованого за адресою: м. Сквира, вул. Соборна, 24(бувший музей), яке складається з підвалу та нежитлового приміщення бувшого музею. Оцінка вищевказаного нежитлового приміщення необхідна не як цілісного майнового комплексу, а кожного приміщення окремо.

2. Мета оцінки – продаж.

Оцінка вартості необхідна - по І  поверху - 141,9 кв.м., з його окремою вартістю та підвалу – 118,80 кв.м., з його окремою вартістю.

3. До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

4. Учасникам конкурсу потрібно надати до конкурсної комісії такі документи:

- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

- інформацію про кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (до уваги беруться договори, укладені з Сквирською міською радою та її виконавчими органами, який проводить відповідний конкурсний відбір);

- копію правовстановлюючих документів учасника конкурсу;

- копію документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання незалежної оцінки;

- пропозиції  щодо умов оплати та терміну виконання робіт.

Інформація про претендента, що повинна містити:

1)відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт з оцінки; наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері оцінки майна претендента в Україні та інших країнах світу);

2)інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

5. Оплата послуг з незалежної експертної оцінки нежитлового приміщення розташованого за адресою: м. Сквира, вул. Соборна, 24(бувший музей), проводиться Сквирською міською радою за рахунок коштів міського бюджету міста.

6. Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати та терміну виконання робіт: надаються у запечатаному конверті.

7. Конкурс відбудеться: 03.07.2017 року о 15.00 год., за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28 - Сквирська міська рада.

8. Прийом документів припиняється 26.06.2017р. о 17.00 год.

 

Робота конкурсної комісії проводиться за адресою: Київська обл., м. Сквира, вул. Богачевського 28.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 04568 5-13-99 та на офіційному веб-сайті міської ради http://skvira-rada.gov.ua. 

 
 
НАПИСАТИ НАМ
(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
НАПИСАТИ
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: