Про масове падіння сміттєвих контейнерів у Сквирі

Дата публікації 23.12.2016 16:40:48

22 грудня 2016 року опубліковано інформацію про масове падіння сміттєвих контейнерів у Сквирі. Працівниками Сквирської поліції проведено перевірку. Хтось навмисне перекидає сміттєві баки по м.Сквира.

Таке діяння невідомих осіб трактується як хуліганство, яке передбачає як адміністративну відповідальність - санкція статті 173 КУпАП (дрібне хуліганство) тягне за собою накладення штрафу від 51 до 119 гривень або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, а в разі, якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім, — адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, так кримінальну відповідальність - стаття 296 КК України

1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, - карається штрафом від 8500 до 17 тисяч гривень або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

2. Ті самі дії, вчинені групою осіб, - караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Сквирський відділ поліції звертається до всіх небайдужих Сквирян, які володіють інформацією з приводу скоєного хуліганства та інших порушень публічного порядку в м.Сквира та Сквирському районі, просимо повідомити за телефоном 5-13-41 (102), або звернутися до дільничного офіцера поліції,   з метою недопущення в подальшому безладів на території району. Конфіденційність гарантуємо.