Про добровільне (одноразове) декларування говорили під час зустрічі з трудовим колективом на Сквирщині

Дата публікації 30.11.2021 13:29:43

Днями, в рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», начальниця Сквирської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лариса Марченко зустрілася з трудовим колективом ТОВ фірма «ГРОНА».

Очільниця ознайомила присутніх із головними аспектами та порядком добровільного декларування. Наголосила, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування в порядку, строки і розмірах, встановлених Податковим кодексом України.

Сквирська ДПІ ГУ ДПС у Київській області