Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята – 17 вересня Дня рятувальника!

Шановні колеги!

Дорогі ветерани!

Щиро вдячний за ваш високий професіоналізм, мужність при виконанні професійних завдань, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу. Ви щодня доводите, що слова «Запобігти, врятувати, допомогти!» - це не лише гасло, а ваша  життєва позиція та  справа честі.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, миру та благополуччя. Наснаги та успіхів у вашій почесній, гуманній і потрібній людям службі!

Рятувальники Сквирщини низько схиляють голову перед пам’яттю колег, які загинули при виконанні своїх службових обов’язків.

Ігор Шуляк, полковник служби цивільного захисту

начальник Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області