Напередодні Різдвяних свят рятувальники Білоцерківського РУ знову провели «піротехнічний» рейд Сквирським ринком.

Дата публікації 6.1.2022 16:48:25

Напередодні Різдвяних свят рятувальники Білоцерківського РУ знову провели  «піротехнічний» рейд Сквирським ринком. Метою такого рейду стало виявлення фактів реалізації піротехнічної продукції та правопорушень пов’язаних з обігом піротехнічних виробів, притягнення розповсюджувачів до відповідальності.

Рятувальники неодноразово наголошують щодо недопущення нелегальної реалізації піротехніки.

Окрім того, провели відповідні інструктажі та роздали пам’ятки з пожежної безпеки, нагадали вимоги пожежної безпеки під час особистого використання піротехнічних виробів та наголосили про заборону продажу петард, феєрверків дітям.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що купувати піротехнічні вироби необхідно лише у спеціалізованих магазинах, а не на стихійних ринках, де умови зберігання порушуються. При придбанні виробів необхідно звертати увагу на сертифікати якості та терміни придатності. Також уникайте можливості випадкового спрацювання  піротехніки внаслідок використання відкритого вогню, паління, дії нагрівальних приладів тощо.