Надзвичайно важлива та радісна подія відбулася на Сквирщині 24 червня 2021 року

Дата публікації 24.6.2021 12:27:14

Відкриття амбулаторії загальної практики

сімейної медицини в с. Шамраївка

Надзвичайно важлива та радісна подія відбулася на Сквирщині. Сьогодні відкрилася амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Шамраївка, будівництво якої було розпочато в 2018 р. Завдяки спільним зусиллям та порозумінню влади на різних рівнях нині мешканці с. Шамраївка, с. Руда, с. Дулицьке, с. Безпечна, с. Тарасівка та с. Нова Пустоварівка мають сучасно обладнану амбулаторію та доступну медицину. Сквирський міський голова Валентина Левіцька в своїй промові висловила щирі слова вдячності всім причетним до будівництва та оснащення АЗПСМ в с. Шамраївка. З вітальним словом до всіх присутніх на заході звернувся Андрій Дворцов, директор ТОВ “Шамраївка цукор”, який наголосив, що сьогоднішня подія відбулася завдяки злагодженій співпраці та наполегливості колишньої голови сільської ради с. Шамраївка Валентини Петрівни Левіцької.

Приміщення сучасне, має окремий вхід та вихід як для наймолодших відвідувачів, так і для найстарших. Має денний стаціонар, маніпуляційний кабінет та кабінет для щеплення. Щиро бажаємо аби всі жителі було здоровими, а до амбулаторії зверталися лише для перевірки стану свого здоров’я. На черзі відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Пустоварівка.