На переоснащення водонасосної станції КП "Сквир-водоканал" урядом кошти передбачені

Дата публікації 27.7.2021 10:11:51

Уряд виділив кошти на соціально-економічний розвиток територій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Тож, поданий народним депутатом України Валерієм Колюхом (за пропозиціями громад округу №92) перелік об’єктів, що фінансуються у 2021 році за рахунок субвенції з держбюджету, затверджено відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 822-рДеякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій ”.

У Сквирській громаді на технічне переоснащення водонасосної станції КП «Сквир-водоканал» заплановано спрямувати 3 млн. 823 тис.127 грн.

Належить додати, що шестимісячна робота Сквирської міської ради, її голови Валентини Левіцької була спрямована на здійснення заходів з покращення якості питної води в м. Сквира, зокрема, сесією міськради було виділено 150 000 грн на розроблення проєктно- кошторисної документації саме на переоснащення водонасосної станції КП «Сквир-водоканал», відстоювання інтересів жителів громади в різних інстанціях, у тому числі й під час зустрічей з народним депутатом України Валерієм Колюхом.

Нині Сквирська міська голова Валентина Левіцька висловлює вдячність народному депутату України Валерію Колюху, депутатам Сквирської міської ради за ділову співпрацю.