Міський голова Валентина Левіцька відвідала 1 відділ Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та привітала особовий склад зі святами.

Дата публікації 6.12.2021 15:51:41

В рамках заходів з відзначення в громаді Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України Сквирський міський голова Валентина Левіцька відвідала 1 відділ Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та привітала особовий склад зі святами.

За поданням керівника громадської організації “Спілка учасників АТО Сквирщини” подякою Сквирської міської ради за вагомий внесок у підтримку та розвиток волонтерського руху, активну громадянську позицію, ініціативність, людяність і небайдужість та з нагоди Міжнародного дня волонтера відзначено:

- ШВИДКОГО Олександра Васильовича - волонтера громадської організації “Спілка учасників АТО Сквирщини”;

- РАДЧУКА Ігоря Володимировича — волонтера громадської організації“Спілка учасників АТО Сквирщини”.

Подяку Сквирської міської ради засамовіддане служіння українському народові, сумлінне і бездоганне виконання службових обов`язків, високий професіоналізм, взірцеву військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних сил України отримали:

- СВЕРДЛИК Наталія Вікторівна - інструктор відділення рекрутингу та комплектування 1 відділу Білоцерківського РТЦК та СП, старшийу сержант;

- ДУДАР Інна Михайлівна - оператор відділення рекрутингу та комплектування 1 відділу Білоцерківського РТЦК та СП, старший солдат;

- СКАРБОВІЙЧУК Ірина Юріївна - водій 1 відділу Білоцерківського РТЦК та СП, старший солдат.