Дата публікації 30.11.2021 15:55:53

Міський голова Валентина Левіцька 30 листопада 2021 року зустрілася із працівниками місцевого підприємства ТОВ "Сквира текс". Під час зустрічі голова громади проінформувала про перший рік життя громади, проведену реорганізацію місцевих органів влади, повноваження в сфері надання адмінпослуг, яких через місцевий ЦНАП надається 247 видів та є можливість отримання через старост громади. Валентина Петрівна розповіла про реалізовані в 2021 році проєкти з капремонту вулиць Мічуріна, Стаханова, Проектної у місті Сквира та вул. Шевченка у с. Малі Єрчики, поточний ремонт вулиць, заходи з енергозбереження у закладах культури, медицини, освіти. Поділилася планами на наступний рік, обговорили проблеми, що турбують жителів: освітлення вулиць, спорудження нового ЦНАПу, дитячих майданчиків, автобусне сполучення із селами громади.