Міський голова Валентина Левіцька 1 грудня 2021 року провела зустріч із працівниками Сквирської філії ПАТ Київоблгаз.

Дата публікації 2.12.2021 16:29:51

Під час зустрічі голова громади проінформувала про перший рік життя громади, проведену реорганізацію місцевих органів влади, повноваження в сфері надання адмінпослуг, яких через місцевий ЦНАП надається 247 видів та є можливість отримання через старост громади. Валентина Петрівна розповіла про реалізовані в 2021 році проєкти з капремонту вулиць Мічуріна, Стаханова, Проектної у місті Сквира та вул. Шевченка у с. Малі Єрчики, поточний ремонт вулиць, заходи з енергозбереження у закладах культури, медицини, освіти. Поділилася планами на наступний рік, обговорили проблеми, що турбують жителів: освітлення вулиць, спорудження нового ЦНАПу, дитячих майданчиків, автобусне сполучення із селами громади.